Pronájem nebytových prostor 119 m2 - Ostrava - Mariánské Hory, Ev.č.: 00059

Cena12 000 Kč za měsíc
+ energie (elektřina + plyn)
KategorieKanceláře
LokalitaPřemyslovců, Ostrava - Mariánské Hory
OkresOstrava-město
Plocha užitná119 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Datum nastěhování5. prosinec 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme nebytové prostory na ul. Přemyslovců v Ostravě - Mariánských Horách. Prostory o velikosti 119 m2 se nacházejí v přízemí zrekonstruované vilky, která je umístěna nedaleko centra města, v klidné části.

Popis nebytových prostor je následující:
Dvě místnosti s kompletním vnitřním vybavením pro kanceláře, jedna místnost částečně vybavená, jedna místnost (kuchyně) vybavená kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, plynovým kotlem, úložnými skříněmi a stolkem se židlemi, jedna koupelna s WC se sprchovým koutem a umyvadlem , jedno WC s umývadlem pro hosty a chodba s věšákem.

Zařízení všech místností je vyrobeno na míru specializovanou firmou (viz foto). Prostory jsou zasíťované pro použití PC. Je možno se připojit na samostatnou anténu k internetu, možno umístit i server.
Okna jsou dvojitá, plastová, se žaluziemi, plochy podlahy jsou kryty koberci nebo linoleem.
Jednotka je vybavena hasicím přístrojem.

Součástí pronájmu je zděný sklep, s vlastními dveřmi a zámkem, cca 10 m2. Sklepní prostory domu jsou uzamčeny dveřmi, za nimiž je ocelová bezpečnostní mříž s dvojzámkem.

K jednotce přísluší jedno parkovací místo v ceně nájmu na soukromém parkovišti za domem. Na ulici Korunní za domem je dostatek parkovacích míst pro klienty

Celý dům prošel generální rekonstrukcí v letech 2000 – 2011. Je ve vynikajícím stavu. Prostory byly vždy využívány jako kancelář. Sídlilo zde i nakladatelství, které mj. provozovalo i e-shop. Příruční sklad se nacházel v zadní nyní částečně zařízené kanceláři, zboží bylo doplňováno oknem z parkovacího místa u domu.

Dům je chráněn kamerovým systémem se čtyřmi kamerami s centrálním záznamem. Všechny prostory v domě jsou nekuřácké.

Nájem: 12 000 Kč, včetně vodného a stočného, elektřiny pro společné prostory a úklidu společných prostor.
Smlouvy s dodavateli energií (plyn + elektřina) si nájemce uzavírá samostatně.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky prostor jsou možné vždy po domluvě.

Soubory ke stažení

elní pohled na dům (1)hlavní místnost - kopiemístnost vedoucíhohlavní místnost 2 - kopiehlavní místnost (1) - kopiehlavní místnost (2) - kopiemístnost vedoucího 2 (1)místnost vedoucího 2 (2)místnost vedoucího 2 (3)kuchyně (1)kuchyně (2)kuchyně (3)třetí místnost 1třetí mistnost 2 (1)třetí mistnost 2 (2)chodba - kopiekoupelna s WC, umývadlem a sprchou pro personál - kopievchod do firmyelní pohled na dům (2)IMG_8285Parkoviště domu u domu s parkovacím místem pro firmu (1) (1)IMG_8289

Kontaktujte makléře

ing Burkacki Waldemar

ing Burkacki Waldemar
+420 778 426 600
[email protected]
IČ: 07627688