Pronájem výrobní haly až 9 000 m² v Ostravě, Ev.č.: 00022

Cenainfo v RK
na dotaz
KategorieVýroba
LokalitaOstrava
OkresOstrava-město
Plocha užitná9.000 m²
Plocha podlahová9.000 m²
Plocha pozemku9.000 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Popis

Nabízíme k pronájmu výrobní prostory v samostaně stojící hale v areálu v Ostravě Radvanicích. Prostory jsou vhodné jak pro výrobní účely tak i pro skladovací a montážní účely například pro e-shopy, kde lze jednotlivé pronajaté části funkčně oddělit.
Jedná se o přízemní objekt s osmi loděmi (oddělenými výrobně-skladovacími prostory). Konstrukce haly je ocelová s šedovými střechami. Obvodové stěny tvoří cihelná výplň. Podlaha je tvořena novým drátkobetonovým povrchem. Uvnitř každé lodi je dvojice mostových jeřábů o nosnosti 6 - 12,5 t. Z jedné části je objekt upraven (snížená podlaha) pro zavlečkování s rampou. Hala je osazena několika novými vraty, umožňujícími pohodlnou manipulaci v rámci zásobování, či expedice. Podél celé haly je sociální přístavek, jehož přízemí je tvořeno menšími dílnami a dalším technologickým zázemím. Nad tímto prostorem se ve dvou podlažích nachází kancelářské a sociální zázemí dostupné jak z haly tak z venkovní areálové komunikace a přilehlého, nově zbudovaného parkoviště. V těsné blízkosti haly H1 je množství zpevněných ploch ať již betonových, tak asfaltových. Plochy mohou být využity buď pro uskladnění materiálu, nebo, jako parkovací, či manipulační. Celková plocha zpevněných ploch činí 9 000 m2.

Prostory jsou volné ihned k užívání, lze pronajmout výměru ploch podle požadavku zájemce.

Nabízíme k pronájmu i další prostory různých velikosti od 100 m2 do 9 000 m2 a pronájem venkovních ploch od 1 000 m2 do 20 000 m2 v lokalitě Ostrava.

Rovněž pro investory nabízíme výrobní a skladovací areály různých velikostí k odprodeji.

Další informace k prostorám, areálům a cenové údaje Vám rádi sdělíme na dotaz.

Soubory ke stažení

Hala nová 4Hala H1 eHala nová 2Hala nová 1Hala nová 3Hala H1 dHala H1 fHala H1 hHala H1 iHala H1Výstřižek

Kontaktujte makléře

ing Burkacki Waldemar

ing Burkacki Waldemar
+420 778 426 600
[email protected]